جهت ارسال اطلاعات آموزشگاه مورد نظر به آدرس edutehran.com بروید  

هم اکنون اطلاعات آموزشگاه مورد نظر خود را در سایت وارد کنید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: معرفی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران

تازه وارد Gerdoo آواتار ها

معرفی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران

جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران یکی از آموزشگاه هایی است که به خاطر اساتید بعضا معروف و خوبش مخصوصا در زمینه کلاس های آمادگی برای آزمون تافل معروف شده. در این بخش از دوستانی که در این آموزشگاه مشغول به تحصیل هستند دعوت میشه که بیان و اطلاعات خودشون رو با بچه ها در میان بگذارند.

شعبات این آموزشگاه عبارتند از:
    مرکز شهيد رشتچي: تهران، ميدان انقلاب، ابتداي خيابان کارگر جنوبي، کوچه شهيد رشتچي، پلاک 23. تلفکس: 66928719 ، 66437399
    مرکزکرج: کرج، 45 متري گلشهر،بلوار ارغوان شرقي،پلاک 36. تلفکس: 3504179-0261و3504669-0261
    مرکز شماره 5: کرج، بلوار امامزاده حسن، نرسيده به مصلي، ساختمان امور دانشجويي، مرکز آموزش جهاد دانشگاهي پرديس کشاورزي و منابع طبيعي. تلفکس: 2232899-0261 و 2803502-0261
    هر فرومی edutehranنمیشه

من اونجا زبان خوندم!! جهاد دانشگاهی تهران و علوم پزشکی تهران و علوم پزشکی ایران که جدیدا با علوم پزشکی تهران ادغام شده رو اغلب به اسم جهاد دانشگاهی تهران میشناسند ولی انها با هم کاملا متفاوت هستند.. من که از محیطش راضی بودم و اساتیدش هم خوب بودن اما اونجا تافل نمیخوندم... واسه تافل شنیده بودم که استادهای خوبی داره و از اساتید دانشگاه تهران هم استفاده میکنه...

تازه وارد Gerdoo آواتار ها
    انواع دوره های زبانی که تو جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران برگزار می شوند، اینها هستند:
    1-برگزاري کلاسهاي آموزش مکالمه زبان انگليسي:
    از ابتداي سال 1389 سيستم و متد آموزشي دوره هاي مکالمه از اينترچنج به تاپ ناچ تغيير کرد. تاپ ناچ (Top Notch) و ساميت (Summit) يک دوره کامل آموزش زبان انگليسي در رده سني جوانان و بزرگسالان را تشکيل مي دهند که از آخرين متد آموزشي متداول در جهان بهره مند بوده و جهت آمادگي امتحانات بين المللي (TOEFL, IELTS و...) مناسب مي باشد.
    تاپ ناچ و ساميت در همان سال انتشاريعني سالهاي 2006 و 2007 موفق به دريافت جايزه بهترين کتاب آموزش زبان انگليسي از انجمن ناشران آموزشي (
    AEP) گرديدند.

2-برگزاري کلاسهاي آموزش TOEFLوIELTS:
    با استفاده از اساتيد برجسته دوره هاي آيلتس و تافل به شکل کاملاً مطلوبي در حال برگزاري مي باشد.
    طبق آخرين آمار، درخصوص موفقيت زبان آموزان در دوره هاي آيلتس، 93 درصد از شرکت کنندگان، نمره 5/6 و 87 درصد موفق به کسب نمره 7 در آزمون آيلتس گرديده اند.

3- برگزاري دوره مکالمات و مکاتبات بيمارستاني:
    اين دوره به عنوان تخصصي ترين دوره آموزش زبان انگليسي ويژه پزشکان و پيراپزشکان و ساير متخصصان شاغل در حوزه هاي درماني بهداشتي براي اولين بار توسط گروه زبانهاي خارجي معاونت آموزشي جهاد دانشگاهي علوم پزشکي تهران تدوين گرديده است.

4- برگزاري دوره هاي ترميک مکالمه فرانسه:
    با توجه به استقبال زبان آموزان از يادگيري زبان فرانسه، دوره هاي آموزش ترميک مکالمه در اين مرکز گسترش پيدا کرده است. متد آموزش فرانسه Alter ego ميباشد.

البته یادم نره این اطلاعات از سایت
    http://www.jdtums.ir/edu/shownews.asp?NC=1085 بیان شده. می بخشید اگه یه مقدار تبلیغاتیه!!!
    ویرایش توسط Gerdoo : 24-10-2011 در ساعت 18:21
    هر فرومی edutehranنمیشه

تازه وارد mosavi آواتار ها
    ميخواستم راجع به آزمونهاي كارشناسي ارشد رشته حسابداري بدونم

تازه وارد parnian آواتار ها
    جهاد دانشگاهی دزده
    من از اونا جزوه کنکور خریدم
    برای من یه سری جزوه دست نویس آشغال و استفاده شده فرستادن
    900هزار تومن هم پول گرفتن
    پولمو پس نمیدن
    ویرایش توسط freedom : 06-09-2012 در ساعت 23:43 دلیل: تغییر از پینگلیش به فونت فارسی

+ پاسخ به موضوع

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید