جهت ارسال اطلاعات آموزشگاه مورد نظر به آدرس edutehran.com بروید  

هم اکنون اطلاعات آموزشگاه مورد نظر خود را در سایت وارد کنید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: معرفی آموزشگاه ایران-استرالیا !!

تازه وارد Bati-Goal آواتار ها

معرفی آموزشگاه ایران-استرالیا !!

من چند ترم توی این آموزشگاه زبان خوندم. اگه در مورد دبیراش بخوام چیزی بگم باید بگم که اکثرشون خوب بودن و چند تا استاد native داشتند. مثلا معلم خود من از استرالیا آمده بود. از لحاظ امکانات آموزشگاهی خوبه. جوش هم برای کسانی که سنشون نسبتا بالاتره خوبه چون اصولا کسانی که تو ایران استرالیا درس می خونند بالای 20 سال سن دارند.
    عشق من، بهترین بازیکن تاریخ، باتی گل

تازه وارد Pink آواتار ها
    سلام.میشه شعبه های ایران استرالیارو معرفی کنید؟

مشاور کنکور Amin.M.1986 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pink نمایش پست ها
    سلام.میشه شعبه های ایران استرالیارو معرفی کنید؟
    سلام... استاد خوذم داره اونجا تدریس میکنه !! زنگ میزنم ازش میپرسم و اینجا بهت جواب میدم
    من قويا احساس مي كنم كه پيشرفت معنوي درمرحله اي ايجاب مي كند كه از كشتن جانداران ديگر براي ارضاي نيازهاي تني خود دست برداريم . ماهاتما گاندي

تازه وارد Pink آواتار ها
    ممنون!دیروز تماس گرفتم!2 تا شعبه داره!ولی عصر و ونک.
    اینم شمارش 88927127
    اگر کسی اطلاع داره که سفیر بهتره یا ایران استرالیا لطفا راهنمایی کنه!مرسی!

نقل قول نوشته اصلی توسط pink نمایش پست ها
    ممنون!دیروز تماس گرفتم!2 تا شعبه داره!ولی عصر و ونک.
    اینم شمارش 88927127
    اگر کسی اطلاع داره که سفیر بهتره یا ایران استرالیا لطفا راهنمایی کنه!مرسی!
    سلام.
    من همین امروز از استادم پرسیدم گفت سفیر خیلی آیندش بهتره! داره تبدیل به دانشگاه میشه و از طرفی اگه بری شهرستان به هر دلیلی میتونی ادامه دوره ات رو توهمون شهر تو یک شعبه دیگه سفیر ادامه بدی و گفت سیستموشون هم داره تبدیل میشه به result .. که واقعا سیستم خیلی خوبیه. من خودم الان دارم cae رو با سیستم result میخونم.
    سوالی بود در خدمتم
    من قويا احساس مي كنم كه پيشرفت معنوي درمرحله اي ايجاب مي كند كه از كشتن جانداران ديگر براي ارضاي نيازهاي تني خود دست برداريم . ماهاتما گاندي

مدیر بخش موسسات فرهنگی و هنری freedom آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.M.1986 نمایش پست ها
    سلام.
    من همین امروز از استادم پرسیدم گفت سفیر خیلی آیندش بهتره! داره تبدیل به دانشگاه میشه و از طرفی اگه بری شهرستان به هر دلیلی میتونی ادامه دوره ات رو توهمون شهر تو یک شعبه دیگه سفیر ادامه بدی و گفت سیستموشون هم داره تبدیل میشه به result .. که واقعا سیستم خیلی خوبیه. من خودم الان دارم cae رو با سیستم result میخونم.
    سوالی بود در خدمتم
    یعنی شما میگی برای شروع سفیر بهتره؟
    من سیستم های آموزشی زبان رو نمیشناسم/یکم بیشتر توضیح بدید لطفا.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط freedom نمایش پست ها
    یعنی شما میگی برای شروع سفیر بهتره؟
    من سیستم های آموزشی زبان رو نمیشناسم/یکم بیشتر توضیح بدید لطفا.
    ممنون
    سیستم ها در اصل نام کتاب انتخابی هست که هر کتاب شیوه ی تدریس مخصوص به خودش رو داره.. مثلا تاپ ناچ!! در این بین یکسری سیستم ها از بقیه بهتر هستند یا بهتر جواب دادند.. مثلا سیستم اینترچنج سالیان زیادی به عنوان یک سیستم خوب داشت تدریس مسشد و ورژن های مختلفش هر از چند سالی منتشر میشد.. سفیر طبق اطلاعاتی که من از یکی از دبیرانش دارم قراره که سیستم result رو اجرا کنه ... این سیستم از نظر من خیلی جذاب و پویا هست و اصلا زبان آموز رو خسته نمیکنه. البته بهتره بحث راجع به سفیر رو تو قسمت خودش ادامه بدیم... اینجا برای ایران و استرالیاست

تازه وارد mahboube_mv آواتار ها
    با سلام.دوستان به نظر من هم موسسه آموزش زبان سفیر خیلی موسسه خوب و پویاییه.من و چندتا از دوستام تو کلاسهاش شرکت کردیم (البته در شعبه های مختلف)همگیمون راضی هستیم.کلاسهاش طوری برگزار میشه که اصلا خسته و بی حوصله نمیشی.استاداشم همگی جوون و با حوصله هستن.نکته دیگه اینکه تو کلاس هاش یک جوی هست که بااز انگلیسی حرف زدن اصلا ترسی نداری حتی اگه اشتباه باشه.مرسی

+ پاسخ به موضوع

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید